innaCzym jest Proponeo? - Proponeo.pl
Sprawdź, co się dzieje w Twojej okolicy!
  • Wszystkie od teraz
  • Jutro
  • Najbliższy weekend
  • Czerwiec
  • Archiwum
  • Dzień Ojca
  • Dzień Chłopaka
  • Dzień Nauczyciela
  • Wszystkich Świętych
od teraz

Witaj!

Jeśli lubisz odkrywać nowe miejsca i wydarzenia to Proponeo zostało stworzone dla Ciebie :)

Celem Proponeo jest zaprezentowanie użytkownikom różnych pomysłów na spędzenie wolnego czasu poza domem. Dzięki Proponeo dowiesz się co dzieje się w Twojej okolicy w tej chwili, jutro lub za miesiąc, jak również sprawdzisz co ciekawego będzie się działo w mieście, do którego wybierasz się w weekendowy wypad lub na krótki urlop. W Proponeo odnajdziesz koncerty i festiwale muzyczne, repertuar teatrów, filharmonii i oper, imprezy w klubach, wydarzenia sportowe, plenerowe, występy kabaretów, oferty restauracji, parków rozrywki, muzeów i galerii sztuki, imprezy dla rodzin z dziećmi, wydarzenia historyczne, kulturalne, polityczne, religijne i wiele innych!

Każde takie wydarzenie czy ofertę obiektu wspólnie nazywamy Propozycjami. Profil Propozycji zakłada i prowadzi proponujący, czyli jej organizator lub manager. Po założeniu darmowego konta będziesz mogła/mógł obserwować Propozycje, proponujących i użytkowników (wystarczy użyć opcji Obserwuj). Dzięki temu na tablicy będziesz informowana/y:

- obserwując proponującego - o jego każdej nowej Propozycji
- obserwując Propozycje - o tym, że proponujący opublikował post, zdjęcia, filmy, zmienił opis Propozycji, dodał ceny biletów itp.
- obserwując użytkownika – o jego działaniach. Jeśli nie chcesz by ktoś Ciebie obserwował wystarczy zaznaczyć to w ustawieniach.

Załóż darmowe konto i działaj. Użyj wyszukiwarki portalu – określ lokalizację, termin, słowa kluczowe lub kategorie i zobacz co dzieje się w Twojej okolicy. Zobaczysz jakie Propozycje są dostępne w tej chwili, a jakie w najbliższych dniach i tygodniach. Z Proponeo zaplanujesz wieczorne wyjście ze znajomymi, kolację z żoną czy weekendowy wyjazd na koncert lub z rodziną na krótki urlop.

W ramach swojego profilu możesz definiować własne moduły – określając parametry Co, Gdzie i Kiedy będziesz informowana/y np. o każdym spektaklu teatralnym, który odbędzie w Twojej miejscowości lub w promieniu np. 50 km od niej.

Dzięki Proponeo nie ominą Cię najważniejsze informacje o Propozycji – o koncercie, na który się wybierasz czy parku dinozaurów, który chcesz odwiedzić. Dowiesz się, gdy zmieni się opis propozycji, jej lokalizacja, czy terminy, ceny biletów czy innych atrakcji.

Nie czekaj – załóż konto użytkownika. Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do centrum pomocy dla użytkowników.

Jeśli jesteś organizatorem wydarzeń lub managerem obiektu i chcesz dotrzeć do osób zainteresowanych Twoja ofertą to załóż bezpłatne konto proponującego. Chcesz uzyskać więcej informacji? Zapraszam do centrum pomocy dla proponujących.

pozdrawiamy,
zespół Proponeo :)