innaPartnerzy - Proponeo.pl
Sprawdź, co się dzieje w Twojej okolicy!
  • Wszystkie od teraz
  • Jutro
  • Najbliższy weekend
  • Czerwiec
  • Archiwum
  • Dzień Ojca
  • Dzień Chłopaka
  • Dzień Nauczyciela
  • Wszystkich Świętych
od teraz

Kim jest Partner?


Cały czas pracujemy nad rozwiązaniami, które umożliwią Tobie skuteczne dotarcie do Twoich klientów. Jednym ze skutecznych i darmowych rozwiązań jest zostanie naszym Partnerem.


Przygotowaliśmy kilka przycisków, które możesz umieścić na swojej stronie internetowej, by pokazać swoim odbiorcom, że mogę obserwować Cię na Proponeo:

Przyciski prowadzące do profilu Twojej Propozycji w Proponeo:
Przyciski prowadzące do Twojego profilu proponującego w Proponeo:Jeśli poza umieszczeniem przycisku postanowisz umieścić logo Proponeo również na swoich banerach, plakatach, ulotkach, cennikach, biletach itp. to nagrodzimy Cię obecnością w module Partnerzy widocznym przy wynikach wyszukiwania oraz w kategoriach Propozycji.

Jeśli organizujesz duże wydarzenia lub oferty, dzięki czemu logotyp Proponeo na Twoich banerach, plakatach, ulotkach, cennikach, biletach itp. zobaczy wiele osób to Twój logotyp dodatkowo umieścimy na stronie głównej miasta, w którym prowadzisz swój biznes.


Zapoznaj się z poniższymi przykładami, a następnie skontaktuj się z nami mówiąc – chcę zostać Partnerem Proponeo! :)


Przykłady Partnerstwa


Organizujesz w Bydgoszczy koncert zespołu grającego rockowego

Zapewne promujesz swój koncert poprzez plakaty, ulotki, banery, Facebook' a już na pewno przygotowujesz bilety dla uczestników. Załóż dla swojego wydarzenia darmowy profil Propozycji na Proponeo, a na swojej stronie internetowej umieść któryś z widocznych wyżej przycisków. Następnie zgłoś się do nas i powiedz, gdzie chcesz umieścić logo Proponeo.

W zamian my w module Partnerzy Proponeo zaprezentujemy Twoją nazwę i logotyp wszystkim przeglądającym kategorię „koncerty rock” w Bydgoszczy, a więc tym do których chcesz dotrzeć. Logotyp będzie prezentowany, aż do dnia koncertu lub na stałe, jeśli organizujesz wiele koncertów w Bydgoszczy.


Tego typu współpracą możemy objąć każdą z Twoich Propozycji, niezależnie czy organizujesz koncerty, imprezy taneczne, zawody sportowe, wystawy malarskie, wieczory poetyckie czy prowadzisz restaurację, cyrk lub escape room.


Prowadzisz kawiarnię w Warszawie

Biletów co prawda nie sprzedajesz, ale drukujesz menu, cenniki, prowadzisz fan page, być może rozdajesz ulotki. Utwórz dla swojego lokalu Propozycję w Proponeo , a na swojej stronie internetowej umieść któryś z przycisków. Następnie napisz nam, gdzie planujesz umieścić logo Proponeo, a my Twoją nazwę i logotyp w module Partnerzy Proponeo pokażemy użytkownikom szukającym kawiarni w Warszawie.


Partner miejscowości

Organizujesz zawody sportowe, koncert lub inną imprezę, na którą przychodzi kilkadziesiąt tysięcy ludzi? A może na organizujesz największe w kraju przeglądy kina wietnamskiego lub Twoją kawiarnię odwiedza najwięcej ludzi w mieście?

Nieważne ile osób korzysta z Twojego wydarzenia lub lokalu, ważne że wszyscy Cię znają. Jeśli jesteś znany w swojej branży i umieścisz logotyp Proponeo na Twoich banerach, plakatach, ulotkach, cennikach, biletach itp., to my umieścimy Twój logotyp również na stronie głównej miasta, w których organizujesz swoje koncerty, spektakle teatralne, prowadzisz klub sportowy, pub czy branżowe targi.

Skontaktuj się z nami, by dopytać o szczegóły lub zamówić reklamę:
Telefon: +48 52 506 55 22
E-mail: reklama@proponeo.pl